Yeni Sezon Tesettür Ferace Modelleri

Yaz aylarında tesettürlü bayanların en çok kullandığı ve belki de en rahat edilen kıyafetlerden bir tanesi de feracedir. Feracenin en büyük özelliği ince olmasına rağmen pardösü gibi içteki kıyafetleri ve bedeni belli etmemesi. Bu nedenle de pek çok tesettürlü bayanımız ferace kullanıyor. Geçtiğimiz yıllara bakınca daha koyu ve mat renklerin hakim olduğu feraceler bu yıl renkli ve canlı tasarımlar içeriyor. Bu da tesettür kullanmasına rağmen pek çok bayanın zevklerine göre giyinmesini sağlıyor. Hazırlanan modeller çok şık. Sadece kapalı değil açık bayanların da ilgisini çeken ferace modelleri 2019 tesettür modasına damgasını vuruyor.

 

Yeni sezon için hazırlanan ferace modellerinde uzun ve diz altı kesimler kullanılıyor. Genellikle uzun ve tam boy olarak tercih edilen kıyafetlerde ince ve yumuşak kumaşlar daha rahat kullanılıyor. Yaz aylarında kullanmaya elverişli olması nedeni ile dikkat çeken bu modeller aynı zamanda pratik giyinmeyi seven bayanlar için son derece ideal bir seçim olabilir. Karşımıza çıkan ferace modellerinde pek çok renk var. Ancak bu yıl özellikle mint yeşili çok sık kullanılıyor. Mint yeşili bir feraceyi uygun eşarp ya da şal ile kombinlediğinde başka bir şeye gerek kalmayabiliyor. Feracenin altından kısa kollu giyseniz bile elbisenizin belli olma ihtimali yok. İster topuklu giyerek bir akşam yemeğine katılabilir isterseniz sandalet ya da spor ayakkabı kullanarak günlük hayatta kullanabilirsiniz. Bu nedenle de pratik bir kıyafet olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Eğer özel bir tasarım arıyorsanız ferace modellerinde her iki şekilde kullanabileceğiniz modeller yerine daha özel tasarımlara bakmanızda fayda var. Hazırlanan modeller arasında kenar işlemeli ya da kesim detayı katılan ferace modelleri var. Bunlar daha çok abiye olarak kullanılıyor. Genellikle de daha ağır modeller içeriyor. Bu nedenle de günlük yaşam için pek uygun değil. Ancak kot bir ferace kullanıyorsanız günlük yaşamda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pamuklu ve polyesterli modelleri görebileceğiniz tasarımların yanı sıra Medine ipeği kullanılan özel tasarımlar da bu yıl bayanların dikkatini çeken modeller arasında yer alıyor.

 

2019'un Yen Yeni Ferace Modelleri

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen:

Yorumlar:1    Kimler Yorum yapmış:   Ziyaretçi   1   Kayıtlı üye   0

  1. Emine

    Evet haklısınız genelde şuanın trendleri farklı açık renklerde ama benim tercihim her zaman siyah feraceden😊