Hamilelere Özel Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü olan ve aynı zamanda anne adayı olan hanımların hamilelere özel tesettür giyim modelleri arasından çok güzel seçeneklerle karşılaştıklarını söylemek mümkündür. Bu güzel süreçte tesettürlü gebelik kıyafetlerinin aslında çok rahat olduğunu da görmekteyiz. Çünkü hamile bayanlar bu uzun ve yorucu dönemde kendi sağlığına dikkat ederken giyim konusunda da gerekli konforu yakalamak durumundadır.

Tesettür Giyimde Hamile Kıyafeti Nasıl Olmalı?

Tesettür giyimde gebelik kıyafetleri aslında alternatifi bol olarak sunuluyor. Birbirinden farklı renk ve modellerin sunulduğu bu süreçte tesettür adına her ürüne de ulaşabilirsiniz. Elbette kadınlar en çok gömlek tarzı uzun kıyafetleri tercih ediyor. Bol gömleklerin aslında hamilelere özel tesettür giyim modelleri arasında ilk sırada olduğu unutulmamalıdır.

Gömleklerle beraber sadece gebelik süreci için üretilen özel tunikler de bulunmaktadır. Gebelikte tesettür giyim tercih ederken tunikler arasından hem gündelik hem de akşam yürüyüşleri için dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Son derece rahat olan tuniklerin aynı zamanda uygun pantolon ile kombin yapılabildiği unutulmamalıdır.

Hamilelikte Tesettür Elbise Modelleri

Elbiseler tesettür modasının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Elbette konu gebelik süreci olunca bol ve rahat yapısı ile dikkat çeken bu kıyafetlerin aynı zamanda tarz oluşturduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bel kısmından aşağıya doğru bollaşan kıyafetler son zamanlarda çok moda. Ayrıca A tipi kesimle hazırlanan kıyafetlerin de bu süreçte tercih edildiğini söylemek artık mümkün.

Sıcak yaz aylarında kullanılan bu kıyafetler, hamilelik dönemlerinde bayanların kendini daha rahat hissetmesini amaçlar. Ek olarak gebelik döneminden sonra da kullanılabileceği bilinmelidir. Yine hamilelere özel tesettür giyim modelleri arasında şık bir ceket ve pantolon kombinasyonu olabilir. Gebelik pantolonları aslında bu sürecin en önemli parçasıdır. Haliyle güzel bir ceket ile kombinasyon yapılarak giyilebilir. Bu parçaların birleşimi aslında rahat bir görünüm sağladığı gibi spor tarzınızı da ortaya çıkaracaktır.

Tercih edeceğiniz gebelikte tesettür modasının her zaman bedeninize uygun olması ve özellikle karın bölgenizi rahat ettirmesi gerekir. Psikolojik olarak da kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bu ürünlerin tüm mağazalarda ya da online satış platformunda yer aldığını da unutmamanızda yarar var.

 

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen:

Yorumlar:14    Kimler Yorum yapmış:   Ziyaretçi   14   Kayıtlı üye   0

 1. Zeynep

  👏👏👏👏👏

 2. Aysu

  Hem tesettürlü hemde hamile olup kıyafet bulmakta bu kadar zorlanırken,bu sayfayı bulduğuma çok sevindim :)

 3. Sudenaz

  Kiremit rengi elbisenizi düşünüyorum.

 4. Şura

  Lacivert tunik pantolon çok rahat ve şık görünüyor

 5. Medine

  Siyah elbise bilek kısımları beyaz olan elbiseyi istiyorum

 6. Mehtap

  Kahverengi belden büzgülü bilek kısmı fırfırlı olan elbise çok tatlı

 7. Lina

  Yeşil elbise bana çok yakışacak

 8. Menekşe

  Erkek bebiş bekliyoruz baby shower yapıcaz mavi elbise çok güzel olur 💙

 9. Meliha

  Kız çocuğumuz olacak ama pembe giyinmek yerine mürdüm giyinmek istiyorum 💜

 10. Selcan

  Aşağı doğru bollaşan tuniklerle pantolon kombini göbeği muhafaza ettiği için seçimim genellikle bu yönde oluyor.

 11. Ahsen

  Karnım çok büyümedi dört buçuk aylığız 😞 bu kombinlerin hepsini giyinmek istiyorum.

 12. Aysel

  Beli lastikli olan pantolon ve tunikler çok rahat oluyor.

 13. Kamile

  2 buçuk aylık hamileyim bende giyineceğim hamile kıyafetlerini az kaldı.

 14. Ahlem

  Bu sayfayı yeni keşfettim 6 aylık hamileyim ürünleriniz çok güzel (: