2019 Yılında Feracelerde Öne Çıkan Modeller

Feraceler tesettürlü bayanlar tarafından o kadar çok benimsenmiş ki, Bayanların gardıroplarında ikişer üçer tane bulunmakta. Her yıl yeni bir çehreye bürünen feracelerin popülaritesi bitecek gibi gözükmüyor.

Deri aksesuarlı Feraceler

Feracelere deri süslemelerin eklenmesi, feraceleri spor bir hale bürürken aynı zamanda geniş bir kombinleme olanağı sunmakta. Deri süslemeleri feraceler spor olarak kullanılacağı gibi, klasik aksesuarlarla da kullanmak mümkün. Feracelere deri süslerin eklenmesi, en çok genç tesettürlü bayanların hoşuna gitmesine rağmen orta yaş bayanlarda deri süslemeli feraceleri sevmiş durumda. Zevkinize göre seçmiş olduğunuz deri detaylı bir feraceyi; topuklu rugan bir ayakkabı ve klasik bir çanta ile kullanırsanız, en üst düzey davetlerde bile dikkatleri üzerinize çekersiniz. Daha sportif bir havadan yanaysa tercihiniz, deri süslemeli feracenizi, omuzdan askılı bir çanta ve spor bir ayakkabı ile istediğiniz havayı yakalarsınız.

Geniş Manşetli Feraceler

Tesettürlü bayanların en çok beğendikleri feraceler arasında olan geniş manşetli feraceler, çok farklı aksesuar seçenekleri ile bayanların beğenisine sunulmakta. Tesettür Modasının hızlı yükselişi, feraceleri inanılmaz noktalara taşımakta. Geniş manşetli feraceler de hızla yükselen tesettür modasında yerini en tepe noktasında almakta. Sadece siyah renkle sınırlı olmayan geniş manşetli feraceler, cıvıl cıvıl renkleri ile bayanların içini açmakta. Manşetli feracelerde iki rengin bir arada kullanılması sonucunda farklı aksesuarlarla kolay kombinleme olanağı sunmakta. Seçmiş olduğunuz geniş manşetli feraceyi, manşet rengine göre başınıza takacağınız bir şal ile kullanmanız halinde çok uyumlu bir şıklık yakalayacaksınız. Geniş manşetli feracenizi klasik bir şıklık içinde kullanmak istiyorsanız, uzun topuklu bir ayakkabı ve portföy çanta ile tamamlarsanız ilgi odağı olmamanız içten bile değil. Uzun manşetli feracenizin havasını biraz yumuşatmak isterseniz, babetle kombinlemeniz halinde daha romantik bir etki oluşturusunuz.

 

 

Abaya Feraceler

Gün geçmiyor ki feracelerde yeni modeller çıkmasın. Abaya feraceler farklı görünümleri ile dikkatleri üzerine toplamış durumda. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan abaya feraceler, şimdiden birçok kadının gardırobunda yerini almış durumda. Abaya feraceler ile fazla kilosu olan bayanların kilolarını sakladığı gibi, zayıf olan bayanları da daha salaş bir şıklığa bürümekte. Abaya feraceleriistediğiniz şekilde kombinleme olanağına sahipsiniz. Gideceğiniz önemli bir davet için, beğendiğiniz topuklu sigaret bir ayakkabı ve şık klasik çanta ile oldukça göz alıcı bir kombin yapmış olursunuz. Tarzınız daha bohem bir havadan yanaysa, feracenizin altına giyeceğiniz spor bir ayakkabı ve salaş bir çanta ile sizden daha rahat şıklık içinde kimse olamaz.

 

 

Lazer Kesimli Feraceler

Lazer kesim o kadar genim bir alanda kullanılan bir teknik ki Feracelerin de bundan nasibini almaması düşünülemezdi. Tesettür modasının hızla yükselen trend olan lazer kesimi bünyesine alıp, feracelerde uygulaması sonucunda, göz alıcı ferace tasarımları ortaya çıktı. Birbirinde farklı model ve renklerin uygulandığı lazer kesimli feraceler emin olun ki size çok yakışacak. Sıradan feracelerden sıkıldıysanız, farklı tasarımlara açıksanız, lazer kesimli feraceler tam size göre. Geniş bir kombinleme seçeneği sağlayan bu feraceler ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. İster klasik bir şekilde kullanın, ister spor, tercik tamamen sizin.

 

Şeritli Feraceler

Siyah ferace kumaşının üzerine şeritlerle dönülmesiyle oluşturulan şeritli feracelertesettürlü bayanların gözdesi. Başörtüsü ile takım oluşturan şeritli feraceler; sizlere, feracenize uygun başörtüsü, eşarp bulma derdinden de kurtarmakta. Genç, yaşlı, herkesimden bayanın kullanmaktan hoşlandığı şeritli feraceler, sevdiğiniz renge göre şerit rengini belirlemeniz mümkün. Farklı bir stil oluşturmak istiyorsanız; siyah, büyük bir güneş gözlüğü ile klasik topuklu ayakkabı ile kombinlerseniz sizden daha alımlısı olamaz. Kenarları şeritle süslenmiş feracelerin sizi şık göstermenin yanında, kilolu bayanları daha zarif, çok zayıf bayanları da daha dolgun gösteren yapısı nedeniyle bir çok bayanın tercih etme sebebi arasında yer almasını sağlamakta.

 

Kapşonlu Feraceler

2019 -2020 ferace modasında öne çıkan ve özellikle genç bayanlar tarafından çok beğenilen kapişonlu feraceler, renk renk, model model vitrinlerde yerini almakta. Zamanın değerli olduğu günümüzde, kolayca hazırlanıp, şıklığı da yanında sunan kapişonlu feracelere fermuar eklenmesiyle çok daha spor bir görünüme kavuştu. Bazı kapişonlu feraceler çift taraflı kullanım imkanı sunması da çok güzel bir özellik olarak beğeninize sunulmakta. Bir ferace parası ödeyip iki ferace almış gibi kullanılan çift taraflı kapişonlu feraceleri, hanımlar çok sevmiş durumda. Yağmurlu havalarda kapişonunu başınıza çekerek yağmurdan korunurken, yağmursuz havalarda kapison sizin tarzınıza farklı bir hava katmakta. Kapişonlu feracenizi, boynunuzdan geçirdiğiniz büyük bir çanta ve spor bir ayakkabıyla kullanırsanız, oldukça enerjik bir o kadarda sportif bir hava yakalamış olursunuz. Sitilinizi daha klasiğe kaydırmak istiyorsanız; klasik bir çanta ve sade bir topuklu ayakkabı ile daha feminen bir havaya bürünürsünüz.

 

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen:

Yorumlar:2    Kimler Yorum yapmış:   Ziyaretçi   2   Kayıtlı üye   0

  1. ebru

    Yarasa kollu olan ferace çok başarılı (:

    • havva

      @ebru Bence hepsi birbirinden güzel.Çeşit oldukça fazla bayıldım :oops: