2019 Yeni Sezon Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettürlü gelin adaylarının 2019 yeni sezon tesettürlü gelinlik modelleri arasından yapacağı seçimlerde birbirinden farkı alternatiflerle karşılaştığı bilinmektedir. Tesettür balık gelinlik modelleri başta olmak üzere pelerinli türbanlı modeller ve sade tesettürlü modeller bu yılın en çok kullanılan tesettürlü gelinlik modelleri arasındadır. Ayrıca bu modellerin neye göre çeşitlendiğini ve nasıl tercih edilmesi gerektiğini de her bayanın bilmesi gerekiyor.

Yeni Sezon Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettürlü gelinlik modelleri her sezon farklı model seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Türbanlı modellerde genelde şifon, dantelli, Fransız dantelli, tafta ve ziberlin gibi modeller ön planda olsa da 2019 yeni sezon tesettürlü gelinlik modelleri daha önceden tercih edilmeyen yeni alternatifler sunmaya başlamıştır. Bunlar arasında en çok prenses model tesettürlü gelinlikler kullanılmaktadır. Belden kabaran ve kalça ile basenleri güzelce gizleyen prenses gelinlikler genelde kabarık model olarak da bilinmektedir.

Balık Model Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Her sezon iddialı olan balık model tasarımlar aslında gelinliklerde çok güzel durmaktadır. Her gelinin tercihi arasında yerini alan balık modeli aynı zamanda vücudu dizlere kadar sımsıkı sarmaktadır. Böyle olunca dizlerden sonra da denizkızı kuyruğu şeklinde gelinlik genişlemeye başlar. Buna benzer olan yarım balık gelinlikler de vücudu kalça bitişine kadar sarmaktadır. Her iki model, bayanların her sezon severek tercih ettiği gelinlikler arasında yerini almıştır.

Düz Kesim Türbanlı Gelinlik Modelleri

Kabarık olmayan ve düz modelleriyle sadeliğe önem veren bayanların tercih ettiği düz kesimler, belden oturan bir yapıda değildir. Girintisiz olarak yukarıdan aşağıya doğru inmektedir. Haliyle düz kesim tasarımların her gelinlik mağazasında yerini aldığı da bilinmelidir.

A Kesim Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Aslında 2019 yeni sezon tesettürlü gelinlik modelleri arasında eskimeyen ve kadınların vazgeçemediği bir model olan A kesim gelinlikler, bel bölgesinden gelen etek modeline verilen isimdir. Yani belden aşağıya doğru ‘A’ şeklinde inmektedir. Her vücut şekline uygun olduğu sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Ayrıca günümüzde türbanlı gelinler tarafından en çok A kesim modellerin araştırıldığı bilinmektedir. Yine de tarzınıza uygun olan gelinlik modelini seçmek için her zaman trend giyime özen göstermenizde yarar var.

 

Yorum yap

:?: :razz: :sad: :evil: :!: :smile: :oops: :grin: :eek: :shock: :???: :cool: :lol: :mad: :twisted: :roll: :wink: :idea: :arrow: :neutral: :cry: :mrgreen:

Yorumlar:1    Kimler Yorum yapmış:   Ziyaretçi   1   Kayıtlı üye   0

  1. Ezgi

    Prenses model gelinlikleri çok beğeniyorum. Gelinlikleriniz çok güzel. Gelinliğimi sizden almak istiyorum :)